


1 262 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 4H0129620D | AUDI | 4H0129620L | BLUE PRINT | ADV182213C |
| BOSCH | S0804 | BOSCH | F026400804 | CoopersFiaam | FL6959 |
| CORTECO | 80004664 | FEBI BILSTEIN | 108317 | FRAM | CA12070 |
| HENGST FILTER | E1270L | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1320841 | KAVO PARTS | FAF10447 |
| KLAXCAR FRANCE | FA503z | MANN-FILTER | C17023 | MECAFILTER | EL9448 |
| PURFLUX | A3075 | SOFIMA | S7B54A | TECNOCAR | A2734 |
| UFI | 27B5400 | VAG | 4H0129620D | VAG | 4H0129620L |
| WUNDER FILTER | WH150 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A8 (4H_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A3075 |
| Виробник | Purflux |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 203 мм |
| Зовнішній діаметр | 163 мм |
| Внутрішній діаметр | 99 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 203 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 99 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 163 |
| Код товару | A3075 |