



3 210 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 106184 | AKS DASIS | 210275N | AUTOGAMMA | 107620 |
| AVA Clever Choice | PE2411 | CITROËN | 1611071280 | CITROËN | B000622380 |
| EACLIMA | 31R55059 | JDEUS | M0210590 | KOYORAD | PL483418 |
| MAHLE | CR1590000S | NISSENS | 636016 | NISSENS | 691059 |
| PEUGEOT | 1611071280 | PEUGEOT | B000622380 | TOYOTA | 16400YV030 |
| VALEO | 735633 | VAN WEZEL | 40002411 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C1 II | Toyota AYGO (PAB4_, KGB4_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550181 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 372 мм |
| Ширина ядра радіатора | 340 мм |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 108, C1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки [мм] | 24 |
| Довжина решітки [мм] | 372 |
| Код товару | 550181 |
| Ширина решітки [мм] | 340 |