



8 573 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 102222 | AKS DASIS | 040119N | MAN | 2N0121253A |
| MAN | 2N0121253C | MAN | 65061010001 | MAN | 65061010003 |
| NISSENS | 606982 | NRF | DSC550249 | VAG | 2N0121253C |
| VAN WEZEL | 58012730 | VW | 2N0121253A | VW | 2N0121253C |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| VW CRAFTER c бортовой платформой/ходовая часть (SZ_) | VW CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) | VW CRAFTER Фургон (SY_, SX_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550249 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 728 мм |
| Ширина ядра радіатора | 671 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 22 |
| Довжина решітки [мм] | 728 |
| Код товару | 550249 |
| Ширина решітки [мм] | 671 |