




1 496 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CX | CX1107 | FAG | 713690990 | FIAT | 51810395 |
| METELLI | 192985 | OPEL | 328028 | SNR | R14126 |
| TRISCAN | 853015236 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Fiat DOBLO Combi (152, 263) | Fiat DOBLO c бортовой платформой/ходовая часть (263_) | Fiat DOBLO ФУРГОН/УНИВЕРСАЛ (263_) |
| Opel COMBO фургон/универсал (X12) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GSP |
| Код запчастини | 9230127K |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 2 [мм] | 30 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 120 |
| Код товару | 9230127K |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |