



708 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO (ZYPERN) | MD8368 | ALCO FILTER | MD8368 | BLUE PRINT | ADB112238 |
| BMW | 13717548888 | BOSCH | F026400381 | CHAMPION | U958606 |
| CoopersFiaam | PA7713 | FEBI BILSTEIN | 100359 | FILTRON | AP0301 |
| FRAM | CA10675 | HENGST FILTER | E887L | KNECHT | LX2036 |
| MAHLE | LX2036 | MANN-FILTER | C36145 | MECAFILTER | ELP9353 |
| MEYLE | 3123210024 | MULLER FILTER | PA3355 | PURFLUX | A1489 |
| SogefiPro | SAP2840 | TECNOCAR | A2420 | UFI | 30C7000 |
| WIX FILTERS | WA9660 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW X5 (E70) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A1489 |
| Виробник | Purflux |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 242 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 37 |
| Довжина [мм] | 353 |
| Код товару | A1489 |
| Ширина [мм] | 242 |