



733 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AIC | 73408 | AIC | 73406 | BORG & BECK | BSK8153 |
| FEBI BILSTEIN | 179607 | FIRST LINE | FSK8153 | MOOG | TESB18668 |
| OPTIMAL | F90132 | SIDEM | 815605 | SKF | VKDS339006 |
| SPIDAN | 443885 | TALOSA | 5713258 | TESLA | 104157000B |
| TESLA | 104157500A | TESLA | 104157500B | TESLA | 104175000A |
| TESLA | 142034100C | TESLA | 142034600C |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| TESLA MODEL S | TESLA MODEL X (5YJX) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 70146100000 |
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Сумісність з моделлю | Model S, Model X |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 80 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 14 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
| Код товару | 70146100000 |
| Сторона монтажу | всередині |
| потрібна кількість | 2 |