



4 125 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 120119 | 4SEASONS | 120119A | AKS DASIS | 070001N |
| AUTOGAMMA | 104530 | AVA Clever Choice | DN2287 | AVA Clever Choice | DNA2287 |
| DENSO | DRM46018 | FRIGAIR | 01213055 | HELLA | 8MK376753691 |
| JDEUS | RA0190210 | KOYORAD | PL022176 | MAGNETI MARELLI | 350213135900 |
| MAGNETI MARELLI | 359000392810 | MAGNETI MARELLI | BM1359 | MAHLE | CR1075000S |
| NISSAN | 21400JD50A | NISSAN | 21400JD50B | NISSAN | 21400JD50C |
| NISSAN | 21400JD50D | NISSAN | 21400JD51B | NISSAN | 21400JD51C |
| NISSAN | 21410JD50C | NISSENS | 67360 | VALEO | 735114 |
| VALEO | 735381 | VAN WEZEL | 13002287 | VAN WEZEL | 13002361 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53756A |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 428 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | Alternative |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки [мм] | 34 |
| Довжина решітки [мм] | 590 |
| Код товару | 53756A |
| Ширина решітки [мм] | 428 |