




3 675 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 53549 | AKS DASIS | 182400N | AUTO AIR GLOUCESTER | 161283 |
| AVA Clever Choice | RT5297 | AVA Clever Choice | RTA5297 | DELPHI | TSP0225539 |
| DENSO | DCN23022 | EACLIMA | 30C60037 | FRIGAIR | 08093030 |
| HELLA | 8FC351301431 | HELLA | 8FC351301434 | JDEUS | 723M75 |
| JDEUS | M7231260 | KALE | 345290 | MAGNETI MARELLI | 350203439000 |
| MAHLE | AC355000P | MAHLE | AC355000S | NISSENS | 94627 |
| RENAULT | 8200033733 | THERMOTEC | KTT110061 | VALEO | 817731 |
| VAN WEZEL | 43005297 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault ESPACE IV (JK0/1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 35557 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 431 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 14.4 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 14,4 |
| Ø впускного отвору [мм] | 14,4 |
| Глибина решітки [мм] | 18 |
| Довжина решітки [мм] | 650 |
| Код товару | 35557 |
| Ширина решітки [мм] | 431 |