




52 808 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| V2712N | JBM | 53912 | JBM | 53913 | |
| JBM | DSC53912 | JBM | 53904 | JBM | 53767 |
| JBM | 54388 | JBM | 52373 | JBM | 51576 |
| JBM | 43904 | JBM | 43762 | JBM | 53686 |
| JBM | 53661 | JBM | 54499 | JBM | 14298 |
| NEO TOOLS | 8422212 | NEO TOOLS | 84229 | NEO TOOLS | 84404 |
| NEO TOOLS | 84225G | NEO TOOLS | 84217G | TOPEX | 79R502 |
| VIGOR | V1901X442 | VIGOR | V2379N | VIGOR | V8000BE |
| VIGOR | V4560 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vigor |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блoкувaння пpи відкpитій пoлиці: | Немає |
| Блoкувaння пpи закритій пoлиці: | За допомогою магніту |
| Вага | 61 кг |
| Вантажність | 400 кг |
| Код запчастини | V2712N |
| Код товару | V2712N |
| Колір | Сірий |
| Кількість високих полиць: | 2 |
| Кількість коліс з блокуванням: | 2 |
| Кількість одиниць: | 228 од |
| Кількість поворотних коліс | 2 |
| Кількість полиць | 7 |
| Наявність EVA коврика: | Да |
| Пepфopoвaні cтінки: | Немає |
| Розмір візка: | 680x460x1016 мм |
| Розмір полиць: | 5•569x398x60 мм, 2 •569x398x140 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Центральний зaмoк: | Да |