



3 559 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CHRYSLER | 0004721515 | CHRYSLER | 04721515 | CHRYSLER | 4721515 |
| ESEN SKV | 29SKV166 | GSP | 9400030 | KAWE | 853010253 |
| MAXGEAR | 331010 | MILES | DB83185 | MOOG | CHWB12764 |
| NK | 769303 | QUINTON HAZELL | QWB1177 | TRISCAN | 853010253 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Chrysler GRAND VOYAGER III (GS) | Chrysler GRAND VOYAGER III VAN (GS) | Chrysler VOYAGER III VAN (GS_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADA108306 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 56 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 152 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Voyager / Grand Voyager, Voyager, Grand Voyager |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання підшипника | Радіально-упорний підшипник |
| Внутрішній діаметр [мм] | 30 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кільцем датчика ABS |
| Зовнішній діаметр [мм] | 152 |
| Код товару | ADA108306 |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
| Ширина [мм] | 56 |