




1 640 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 18597 | ATE | 24011701111 | BLUE PRINT | ADS74342 |
| FERODO | DDF2638C | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3317013 | NIPPARTS | N3317014 |
| SUBARU | 26700AL010 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Subaru OUTBACK | Subaru LEVORG | Subaru WRX седан (GJ) |
| Subaru LEGACY VI (BN, BS) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BR8241C |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 47 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 17 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 114 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Levorg, Outback, WRX, Legacy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114 |
| Висота [мм] | 47 |
| Діаметр центрування [мм] | 58 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Код товару | BR8241C |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 17 |