




1 576 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | PAD2197 | ATE | 13046055012 | BLUE PRINT | ADT342223 |
| BORG & BECK | BBP2637 | BOSCH | 0986424865 | BREMBO | P83171 |
| DELPHI | LP3378 | FEBI BILSTEIN | 116400 | HELLA | 8DB355037761 |
| HELLA PAGID | 8DB355037761 | ICER | 182287 | JAPANPARTS | PA2022AF |
| KAVO PARTS | KBP9153 | LPR | 05P2068 | METELLI | 2210880 |
| MINTEX | MDB4014 | NK | 2245116 | TEXTAR | 2278201 |
| TOYOTA | 04465F4010 | TOYOTA | 04465F4020 | TOYOTA | 04465F4040 |
| ZIMMERMANN | 227821852 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota C-HR (_X1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0252278218PD |
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 141.6 мм |
| Висота | 63.5 мм |
| Товщина | 18.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 63,5 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Код товару | 0252278218PD |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина (мм) | 18,3 |
| Ширина [мм] | 141,6 |
| Якість | PREMIUM |