




1 502 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BENDIX | BPD2388 | BENDIX Braking | BPD2388 | BREMBO | P30147 |
| DELPHI | LP3537 | HELLA | 8DB355044231 | HELLA PAGID | 8DB355044231 |
| ICER | 182467 | KIA | 58302D4A75 | LPR | 05P2386 |
| MINTEX | MDB3499 | MOTRIO | 8550502580 | PAGID | 8DB355044231 |
| R BRAKE | RB2467 | TEXTAR | 2650301 | VALEO | 9011333 |
| VALEO MX | 9011333 | ZIMMERMANN | 265031552 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| KIA OPTIMA (JF) | KIA OPTIMA Sportswagon (JF) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 182467 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 113.8 мм |
| Висота | 49.9 мм |
| Товщина | 15.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 49,9 |
| Гальмівна система | Akebono |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5913 |
| Код товару | 182467 |
| Технічний інформаційний номер | 182467 |
| Товщина (мм) | 15,7 |
| Ширина [мм] | 113,8 |
| Якість | 300 |