




6 247 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 104084 | 4SEASONS | 104084O | AKS DASIS | 050032N |
| AVA Clever Choice | BW2276 | AVA Clever Choice | BWA2276 | BMW | 1439101 |
| BMW | 17101439101 | DENSO | DRM05112 | DENSO | DRM05117 |
| EACLIMA | 31R07132 | FRIGAIR | 01023107 | HELLA | 8MK376718751 |
| HELLA | 8MK376718754 | KALE | 354200 | KOYORAD | PL422480 |
| MAHLE | CR565000P | MAHLE | CR565000S | NISSENS | 60787 |
| NISSENS | 60787A | THERMOTEC | D7B008TT | VALEO | 734894 |
| VAN WEZEL | 06002276 | VEMO | V20600009 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW X5 (E53) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 55328 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 594 мм |
| Ширина ядра радіатора | 590 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 42 |
| Довжина решітки [мм] | 594 |
| Код товару | 55328 |
| Ширина решітки [мм] | 590 |