



4 888 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 110089N | AKS DASIS | 110104N | AUTOGAMMA | 107281 |
| AVA Clever Choice | MZ2230 | AVA Clever Choice | MZA2225 | AVA Clever Choice | MZA2230 |
| EACLIMA | 31R52133 | KOYORAD | PL062697 | MAZDA | L3AL15200 |
| MAZDA | L3R515200B | MAZDA | L3R515200C | MAZDA | L3S515200A |
| NISSENS | 68551 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mazda 6 Hatchback (GG) | Mazda 6 (GG) | Mazda 6 Station Wagon (GY) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58560 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 738 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 738 |
| Код товару | 58560 |
| Ширина решітки [мм] | 375 |