


942 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.L. FILTER | ALA181582 | A.L. Group | ALA181582 | AMC Filter | FAF11001 |
| AVS AUTOPARTS | PA495 | BLUE PRINT | ADBP220164 | BMW | 13718095805 |
| FEBI BILSTEIN | 196381 | HENGST FILTER | E2140L |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| ALPINA B3 (G20) | ALPINA B3 Touring (G21) | BMW 3 (G20) |
| BMW 4 Купе (G22, G82) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C28053 |
| Виробник | Mann Filter |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 274 мм |
| Ширина | 241 мм |
| Висота | 35 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | B3, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 35 |
| Довжина [мм] | 274 |
| Код товару | C28053 |
| Ширина [мм] | 241 |