




3 165 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 130281 | AKS DASIS | 210185N | AUTOGAMMA | 105061 |
| AVA Clever Choice | TO2358 | DENSO | DRM50004 | EACLIMA | 31R71192 |
| FRIGAIR | 01153174 | HELLA | 8MK376756791 | JDEUS | 028M67 |
| KALE | 342140 | KOYORAD | PL012005 | MAGNETI MARELLI | 350213208200 |
| MAHLE | CR1205000S | NISSENS | 64676A | THERMOTEC | D72065TT |
| TOYOTA | 164000N050 | VALEO | 735128 | VAN WEZEL | 53002358 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota VITZ (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | Toyota VITZ (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53667 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 479 мм |
| Ширина ядра радіатора | 350 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 479 |
| Код товару | 53667 |
| Ширина решітки [мм] | 350 |