



927 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.L. FILTER | ALA181581 | A.L. Group | ALA181581 | AMC Filter | FAF11000 |
| AVS AUTOPARTS | PA496 | BLUE PRINT | ADBP220163 | BMW | 13718095807 |
| FEBI BILSTEIN | 196380 | HENGST FILTER | E2141L |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| ALPINA B3 (G20) | ALPINA B3 Touring (G21) | BMW 3 (G20) |
| BMW 4 Купе (G22, G82) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C26047 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 35 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | B3, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 35 |
| Довжина [мм] | 260 |
| Код товару | C26047 |
| Ширина [мм] | 240 |