



1 433 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 93802 | AKS DASIS | 089005N | AVA Clever Choice | FT6254 |
| AVA Clever Choice | FTA6254 | DENSO | DRR09090 | EACLIMA | 45C25020 |
| FIAT | 46723450 | FRIGAIR | 06043032 | HELLA | 8FH351308231 |
| JDEUS | RA2110840 | KALE | 346350 | MAGNETI MARELLI | 350218074000 |
| MAGNETI MARELLI | BR074 | MAHLE | AH58000S | NISSENS | 71452 |
| THERMOTEC | D6F013TT | VALEO | 812329 | VAN WEZEL | 17006254 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Fiat STILO (192) | Fiat BRAVO II (198) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53611 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 210 мм |
| Ширина ядра радіатора | 155 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Bravo, Stilo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 32 |
| Довжина решітки [мм] | 210 |
| Код товару | 53611 |
| Ширина решітки [мм] | 155 |