



8 602 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 123178O | AKS DASIS | 180069N | AVA Clever Choice | RT2418 |
| DENSO | DRM23039 | EACLIMA | 31R60079 | HELLA | 8MK376745191 |
| KALE | 273800 | KOYORAD | PL493029 | MAHLE | CR895000P |
| NISSENS | 637603 | RENAULT | 214100005R | RENAULT | 214100052R |
| VAN WEZEL | 43002418 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault LAGUNA III (BT0/1) | Renault LAGUNA III Grandtour (KT0/1) | Renault LAGUNA купе (DT0/1) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53026 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 690 мм |
| Ширина ядра радіатора | 363 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 32 |
| Довжина решітки [мм] | 690 |
| Код товару | 53026 |
| Ширина решітки [мм] | 363 |