




4 180 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 122091 | AKS DASIS | 060025N | AUTOGAMMA | 105440 |
| AVA Clever Choice | CN2262 | CITROËN | 1330V0 | DENSO | DRM07041 |
| EACLIMA | 31R10040 | FIAT | 51790709 | FRIGAIR | 01043160 |
| HELLA | 8MK376754721 | JDEUS | RA0070300 | KALE | 320600 |
| MAGNETI MARELLI | 350213141600 | MAHLE | CR1131000P | NISSENS | 636004 |
| PEUGEOT | 1330V0 | VALEO | 701718 | VAN WEZEL | 09002262 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen NEMO фургон (AA_) | Peugeot BIPPER (AA_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53982 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 628 мм |
| Ширина ядра радіатора | 328 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Nemo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 628 |
| Код товару | 53982 |
| Ширина решітки [мм] | 328 |