



2 864 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 19062 | APEC | DSK4149 | BENDIX Braking | BDS2321 |
| BLUE PRINT | ADBP430197 | BORG & BECK | BBD6304 | BOSCH | 0986479K02 |
| COMLINE | ADC5347 | DELPHI | BG5196C | DON | PCD23332 |
| EUROBRAKE | 58153147203 | FEBI BILSTEIN | 188793 | HELLA | 355135021 |
| HELLA | 8DD355135021 | HELLA PAGID | 355135021 | HELLA PAGID | 8DD355135021 |
| JP GROUP | 1163214900 | MINTEX | MDC3173C | MOTAQUIP | LVBD2384 |
| NK | 3147203 | OPTIMAL | BS0164C | PAGID | 56452 |
| PAGID | 56452NC | PAGID | T4252N56452N00 | SWAG | 33110884 |
| TEXTAR | 2674401345200 | TEXTAR | 98200345201 | VAICO | V1040047 |
| VW | 7T0615601 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Код запчастини | 92345203 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 14 мм |
| Висота | 51.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.7 мм |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 51,3 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника колеса |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Код товару | 92345203 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 14 |