




4 759 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43612 | AKS DASIS | 562044N | AUTOGAMMA | 107386 |
| AVA Clever Choice | HY5344D | EACLIMA | 30C28048 | HELLA | 8FC351344634 |
| HYUNDAI | 976062W500 | HYUNDAI | 976062W501 | KALE | 357780 |
| KOYORAD | CD810708 | MAHLE | AC868000S | NISSENS | 940392 |
| VAN WEZEL | 82005344 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | Hyundai SANTA FE III (DM) | Hyundai GRAND SANTA FÉ |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350643 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 779 мм |
| Ширина ядра радіатора | 429 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.5 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 8,5 |
| Ø впускного отвору [мм] | 12,9 |
| Глибина решітки [мм] | 12 |
| Довжина решітки [мм] | 779 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350643 |
| Ширина решітки [мм] | 429 |