



1 476 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | DSK2792 | BREMBO | 09884010 | BREMBO | 09884011 |
| BREMBO | 0988401X | BREMBO | PAD1233 | BREMBO | PAD1259 |
| BREMBO | PAD1283 | BREMBO | PD3172 | BREMBO | PD3180 |
| BREMBO | PD3184 | DELPHI | BG4687 | FTE | BS7436 |
| GIRLING | DF7162 | HONDA | 45251S0X000 | HONDA | 45251SEAJ01 |
| HONDA | 45251SOX000 | MINTEX | MDC2805C | NK | 202658 |
| NK | 202660 | ROADHOUSE | 6194210 | sbs | 1815202658 |
| TEXTAR | 92284603 | TRW | DF7162 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Honda ACCORD EURO VIII (CL) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986479R47 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Висота | 47.4 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Діаметр маточини | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Висота [мм] | 47,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 64,2 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Код товару | 0986479R47 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28 |