




5 232 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43967 | AKS DASIS | 072065N | AUTOGAMMA | 107885 |
| AVA Clever Choice | DN5456D | DENSO | DCN46036 | EACLIMA | 30C18070 |
| KALE | 357890 | KOYORAD | CD020876 | MAHLE | AC1107000S |
| NISSAN | 921004BA0A | NISSAN | 921004BB0A | NISSAN | 921004CL0A |
| NISSAN | 921005HA0A | NISSENS | 940548 | RENAULT | 921005HA0A |
| RENAULT | 921005HA0B | VALEO | 822611 | VAN WEZEL | 33015702 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan X-TRAIL (T32_) | Renault KOLEOS II (HC_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350619 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 697 мм |
| Ширина ядра радіатора | 412 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 13 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,5 |
| Глибина решітки [мм] | 12 |
| Довжина решітки [мм] | 697 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350619 |
| Ширина решітки [мм] | 412 |