




1 704 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BREMBO | P99018N | FERODO | FDB4443D | FERODO | FDB4443S |
| HELLA | 8DB355030031 | ICER | 182077 | JURID | 575037JD |
| MINTEX | MDB3290 | MINTEX | MDB83290 | REMSA | 146702 |
| ROADHOUSE | 2146702 | TEXTAR | 2561001 | TOYOTA | 0446506090 |
| TRW | GDB3614 | TRW | GDB7831 | VALEO | 302902 |
| VALEO | 610369 | VALEO | 670050 | WOKING | P1567302 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota CAMRY седан (AVV5_, XV5_) | Toyota AURION (_V4_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986495149 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 18.8 мм |
| Ширина | 151.2 мм |
| Висота | 53.2 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, Aurion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 53,2 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Код товару | 0986495149 |
| Номер WVA | 25610 |
| Товщина (мм) | 18,8 |
| Ширина [мм] | 151,2 |