




719 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALFA ROMEO | 71752982 | APEC | PAD1142 | BREMBO | P23073 |
| DELPHI | LP1385 | FERODO | FDB1040 | FIAT | 71752982 |
| GIRLING | 6113822 | HELLA | 8DB355009231 | ICER | 181616 |
| JURID | 571882J | JURID | 571887J | LANCIA | 71752982 |
| LPR | 05P688 | MINTEX | MDB1956 | PAGID | T1226 |
| RAICAM | RA06122 | REMSA | 058820 | ROADHOUSE | 258820 |
| TEXTAR | 2193101 | TRW | GDB1382 | VALEO | 302038 |
| VALEO | 598607 | VALEO | 670607 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Fiat PUNTO (188) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986494852 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Ширина | 151.5 мм |
| Висота | 52 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.6 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Punto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 52 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Код товару | 0986494852 |
| Номер WVA | 21930 |
| Товщина (мм) | 17,6 |
| Ширина [мм] | 151,5 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474113 |