



2 090 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 35410 | BORG & BECK | BBP2915 | BREMSI | BP3948 |
| DANAHER | ADP2089 | DON | PCP2038 | HELLA | 8DB355043981 |
| HELLA PAGID | 8DB355043981 | Hi-Q | SP4372 | HYUNDAI | 58101K2A00 |
| ICER | 182414203 | LUCAS | GDB2516 | LUCAS CAV | GDB2516 |
| LUCAS DIESEL | GDB2516 | LUCAS ELECTRICAL | GDB2516 | LUCAS ENGINE DRIVE | GDB2516 |
| LUCAS TVS | GDB2516 | MINTEX | MDB3472 | MK Kashiyama | D11487MH |
| NISSHINBO | NP6175 | PAGID | 8DB355043981 | R BRAKE | RB2414203 |
| ROTINGER | RT2PD36450 | TEXTAR | 2638401 | TRW | GDB2516 |
| TRW / KETNER | GDB2516 | TRW Engine Component | GDB2516 | VALEO | 9011367 |
| VALEO MX | 9011367 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 182414203 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 134.3 мм |
| Висота | 55.5 мм |
| Товщина | 17.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 55,5 |
| Гальмівна система | Mando |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0111/5746 |
| Код товару | 182414203 |
| Технічний інформаційний номер | 182414-203 |
| Товщина (мм) | 17,6 |
| Ширина [мм] | 134,3 |
| Якість | 300 |