



5 164 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24013003002 | BLUE PRINT | ADBP430085 | BOSCH | 0986479G42 |
| BOSCH | 0986479H47 | BREMBO | 09D52713 | COMLINE | ADC5040V |
| FEBI BILSTEIN | 175135 | FERODO | DDF2834VC1 | JURID | 563467JVC1 |
| MERCEDES-BENZ | 0004212612 | MERCEDES-BENZ | A0004212612 | SWAG | 33102713 |
| ZIMMERMANN | 400551930 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S205) | Mercedes-Benz C-CLASS (W205) | Mercedes-Benz C-CLASS Купе (C205) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 0835211011PD |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Призначення | Передні колеса |
| Висота | 62.5 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Тип | Високовуглецевий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 62,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 318 |
| Код товару | 0835211011PD |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30 |
| потрібна кількість | 2 |