




1 494 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 93888 | AKS DASIS | 159014N | AVA Clever Choice | OL6353 |
| AVA Clever Choice | OLA6353 | DENSO | DRR09076 | EACLIMA | 45C54034 |
| FRIGAIR | 06073015 | HELLA | 8FH351311231 | HELLA | 8FH351311234 |
| JDEUS | RA2111150 | KALE | 346705 | MAGNETI MARELLI | 350218340000 |
| MAGNETI MARELLI | 350218434000 | MAGNETI MARELLI | 359000301930 | MAHLE | AH81000P |
| MAHLE | AH81000S | NISSENS | 72663 | OPEL | 1618288 |
| OPEL | 93175260 | THERMOTEC | D6X012TT | VALEO | 812363 |
| VAN WEZEL | 37006353 | VAUXHALL | 1618288 | VAUXHALL | 93175260 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Opel MERIVA |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54298 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 180 мм |
| Ширина ядра радіатора | 165 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 32 |
| Довжина решітки [мм] | 180 |
| Код товару | 54298 |
| Ширина решітки [мм] | 165 |