




3 018 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 050035N | AUGROS | 55014732 | AUGROS | 5503484S |
| AURADIA | KBW314 | AVA Clever Choice | BW2314 | AVA Clever Choice | BWA2314 |
| BMW | 17117570821 | BMW | 17117570821 | BMW | 7570821 |
| FRIGAIR | 01023090 | FRIGAIR | 01023122 | GERI | 18780 |
| HELLA | 8MK376749521 | HELLA | 8MK376749521 | JDEUS | RA0700010 |
| KÜHLER SCHNEIDER | 9931201 | MAHLE | CR985000S | MAHLE | CR985000S |
| MINI | 7509714 | NISSENS | 69703A | NRF | 53807 |
| PRASCO | MN306R005 | SCHLIECKMANN | 60062314 | VALEO | 734327 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| MINI MINI (R50, R53) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 06002314 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 578 мм |
| Ширина ядра радіатора | 399 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 578 |
| Код товару | 06002314 |
| Ширина решітки [мм] | 399 |