




4 152 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 250240N | AUTOGAMMA | 102086 | AVA Clever Choice | FD2205 |
| FORD | 1112702 | FORD | 7045710 | FORD | 94VB8005BB |
| FORD | 94VB8005BC | NISSENS | 62048 | VALEO | 731777 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | Ford TRANSIT Van (E_ _) | Ford TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (E_ _) |
| Ford TRANSIT TOURNEO |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59013 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 700 мм |
| Ширина ядра радіатора | 360 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки [мм] | 34 |
| Довжина решітки [мм] | 700 |
| Код товару | 59013 |
| Ширина решітки [мм] | 360 |