




764 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 200584 | ASHIKA | 4412046 | BLUE PRINT | ADT38251 |
| FEBEST | DAC32720045 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4702036 | JAPANPARTS | KK12046 |
| JAPKO | 412046 | LEXUS | 9036332035 | MOOG | TOWB12793 |
| NIPPARTS | N4702049 | NPS | T470A46 | NTN | R16922 |
| OPTIMAL | 981849 | RUVILLE | 6979 | Schaeffler FAG | 713618930 |
| SKF | VKBA3214 | SNR | R16922 | TOYOTA | 9036332035 |
| TRISCAN | 853013142 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Lexus IS I (JCE1_, GXE1_) | Lexus IS SportCross |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WBK9045 |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | IS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 32 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 72 |
| Код товару | WBK9045 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Ширина [мм] | 45 |