



1 397 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 94027 | AKS DASIS | 069012N | AUTOGAMMA | 107770 |
| AVA Clever Choice | CN6313 | CITROËN | 6448P1 | EACLIMA | 45C10017 |
| KALE | 355265 | MAGNETI MARELLI | 350218467000 | NISSENS | 72953 |
| PEUGEOT | 6448P1 | TOYOTA | 870500H010 | VALEO | 812379 |
| VAN WEZEL | 09006313 | VEMO | V42610010 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C1 (PM_, PN_) | Peugeot 107 | Toyota AYGO (WNB1_, KGB1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54374 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 186 мм |
| Ширина ядра радіатора | 168 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | C1, 107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки [мм] | 32 |
| Довжина решітки [мм] | 186 |
| Код товару | 54374 |
| Ширина решітки [мм] | 168 |