



4 545 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 112066 | 4SEASONS | 112084 | AKS DASIS | 510041N |
| AVA Clever Choice | HY2127 | EACLIMA | 31R28046 | FRIGAIR | 01283085 |
| HYUNDAI | 253102E400 | HYUNDAI | 253102E800 | KIA | 253102E400 |
| KIA | 253102E800 | KOYORAD | PL822458 | MAGNETI MARELLI | 350213173300 |
| MAHLE | CR1334000S | MAHLE | CR1317000P | NISSENS | 67479 |
| NRF | 53342 | VALEO | 735542 | VAN WEZEL | 82002127 |
| VAN WEZEL | 82002210 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai TUCSON (JM) | KIA SPORTAGE (JE_, KM_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53496 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 462 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 18 |
| Довжина решітки [мм] | 640 |
| Код товару | 53496 |
| Ширина решітки [мм] | 462 |