




5 544 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 117065 | AKS DASIS | 110034N | AVA Clever Choice | MZ2161 |
| DENSO | DRM44027 | EACLIMA | 31R52064 | HELLA | 8MK376750271 |
| KALE | 360000 | KOYORAD | PL061657 | MAZDA | LF2115200 |
| MAZDA | LF2115200A | MAZDA | LF2115200B | NISSENS | 62463A |
| VALEO | 734483 | VAN WEZEL | 27002161 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mazda 6 Hatchback (GG) | Mazda 6 (GG) | Mazda 6 Station Wagon (GY) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53410 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 678 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 678 |
| Код товару | 53410 |
| Ширина решітки [мм] | 375 |