



762 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALPHA FILTER | AF1893 | AMC Filter | TA1716 | BLUE PRINT | ADT322135 |
| HENGST FILTER | E1640L | KAVO PARTS | TA1716 | LEXUS | 1780125020 |
| LEXUS | 17801F0050 | MECAFILTER | ELP9610 | MISFAT | P758 |
| PURFLUX | A3066 | TOYOTA | 17801F0050 | TOYOTA | 1780125020 |
| WIX FILTERS | WA9953 | WUNDER FILTER | WH2095 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Lexus ES (_Z10_, _A10_, _H10_) | Toyota CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) | Toyota RAV 4 V (_A5_, _H5_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F026400668 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 224 мм |
| Ширина | 242 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RAV4, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 46 |
| Довжина [мм] | 224 |
| Код товару | F026400668 |
| Ширина [мм] | 242 |