




3 076 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43099 | AKS DASIS | 182026N | AUTO AIR GLOUCESTER | 161071 |
| AVA Clever Choice | RT5347 | AVA Clever Choice | RTA5347 | BOSCH | 1986AD2061 |
| DELPHI | CF20171 | DENSO | DCN23027 | EACLIMA | 30C60047 |
| FRIGAIR | 08093065 | HELLA | 8FC351310791 | JDEUS | 723M82 |
| KALE | 300200 | MAGNETI MARELLI | 350203341000 | MAHLE | AC650000S |
| MOTRIO | 8660002519 | NISSENS | 94668 | RENAULT | 8200245598 |
| RENAULT | 8200742595 | RENAULT | 8660002519 | RENAULT | 8671017590 |
| THERMOTEC | KTT110205 | VALEO | 817646 | VAN WEZEL | 43005347 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 35545 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 575 мм |
| Ширина ядра радіатора | 402 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 11 |
| Ø впускного отвору [мм] | 14,4 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 575 |
| Код товару | 35545 |
| Ширина решітки [мм] | 402 |