




5 281 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43315 | AKS DASIS | 482021N | AUDI | 4E0260403F |
| AUDI | 4E0260403H | AUDI | 4E0260403J | AUDI | 4E0260403K |
| AUDI | 4E0260403L | AUDI | 4E0260403N | AUDI | 4E0260403Q |
| AUTO AIR GLOUCESTER | 169798 | AUTOGAMMA | 104945 | AVA Clever Choice | AI5301 |
| EACLIMA | 30C02022 | FRIGAIR | 08103037 | HELLA | 8FC351100724 |
| KALE | 342940 | MAHLE | AC271000S | MAHLE | AC908000S |
| NISSENS | 940451 | NISSENS | 94724 | THERMOTEC | KTT110401 |
| THERMOTEC | KTT110529 | VAN WEZEL | 03005301 | VEMO | V15621055 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A8 (4E_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 35923 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 494 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.4 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 15,4 |
| Ø впускного отвору [мм] | 18 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 720 |
| Код товару | 35923 |
| Ширина решітки [мм] | 494 |