



797 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADBP220090 | BMW | 13717852382 | CoopersFiaam | PA7996 |
| FEBI BILSTEIN | 179010 | FRAM | CA12853 | KNECHT | LX37281 |
| MAHLE | LX37281 | PURFLUX | A3117 | TECNOCAR | A2780 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (G30, F90) | BMW 8 Купе (G15, F92) | BMW 8 Gran Coupe (G16, F93) |
| BMW 8 Кабриолет (G14, F91) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A3117 |
| Виробник | Purflux |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 43 |
| Довжина [мм] | 267 |
| Код товару | A3117 |
| Сторона монтажу | ліворуч |
| Ширина [мм] | 216 |