




2 226 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AVS AUTOPARTS | MA103 | BLUE PRINT | ADR162314 | BLUE PRINT | ADBP230017 |
| BOSCH | F026402294 | FILTRON | PP9888 | HENGST FILTER | H434WK |
| MANN-FILTER | WK9082Z | MULLER FILTER | FN1524 | NISSAN | 164004BD0B |
| NISSAN | 164004BD0C | QUINTON HAZELL | QFF0501 | RENAULT | 164004395R |
| SOFIMA | S0954NR | SOFIMA | S7095NR | UFI | 2409504 |
| UFI | 5549200 | VALEO | 587613 | WIX FILTERS | WF8561 |
| WUNDER FILTER | WB8171 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan X-TRAIL (T32_) | Renault KOLEOS II (HC_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK9080 |
| Виробник | Mann Filter |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 159 мм |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10 |
| Ø впускного отвору [мм] | 10 |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Висота [мм] | 159 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 93 |
| Код товару | WK9080 |