




1 447 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 211674 | BMW | 31126768983 | BMW | 6768983 |
| FEBI BILSTEIN | 40821 | FEBI BILSTEIN | 40853 | FEBI BILSTEIN | 46292 |
| SWAG | 20940821 | SWAG | 20940853 | SWAG | 20946292 |
| VAICO | V202256 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 3 Touring (E91) | BMW 3 (E90) | BMW X1 (E84) |
| BMW 3 купе (E92) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | B3327168 |
| Виробник | BOGAP |
| Стан | Новий |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 95 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | B3327168 |
| Тип запчастини | Оригінал |