



4 977 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43558 | AKS DASIS | 152047N | AUTOGAMMA | 107170 |
| AVA Clever Choice | OL5611 | AVA Clever Choice | OL5611D | CHEVROLET | 1850193 |
| CHEVROLET | 20842140 | DENSO | DCN15001 | EACLIMA | 30C54030 |
| JDEUS | 720M80 | KOYORAD | CD310559 | MAHLE | AC1052000S |
| NISSENS | 940364 | OPEL | 1850193 | OPEL | 20842140 |
| VALEO | 822662 | VAN WEZEL | 37005611 | VAUXHALL | 1850193 |
| VAUXHALL | 20842140 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Chevrolet VOLT | Opel AMPERA |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350328 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 625 мм |
| Ширина ядра радіатора | 418 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.6 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Volt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 8,6 |
| Ø впускного отвору [мм] | 11,8 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 625 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350328 |
| Ширина решітки [мм] | 418 |