




5 452 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 13047026542 | BENDIX | BPD1662 | BOSCH | 0986460162 |
| BREMBO | P85193 | CIFAM | 82213160 | DELPHI | LP3733 |
| GALFER | B1G12024662 | GALFER | G1202466 | HELLA | 8DB355041051 |
| HELLA PAGID | 8DB355041051 | ICER | 182423 | METELLI | 2213160 |
| MEYLE | 0252062618 | MINTEX | MDB4293 | TEXTAR | 2062601 |
| VAG | 5WA698151B | VAG | 5WA698151M | VAG | 5WA698151R |
| ZIMMERMANN | 206261802 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| VW GOLF VIII (CD1) | VW GOLF VIII Variant (CG5) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13046026542 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 78.2 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 78,2 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 245,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0334/0829 |
| Код товару | 13046026542 |
| Товщина (мм) | 18,2 |
| Ширина [мм] | 178,0 |