



6 307 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43718 | AKS DASIS | 112046N | AUTOGAMMA | 105618 |
| AVA Clever Choice | MZ5281D | DENSO | DCN44016 | EACLIMA | 30C52037 |
| KALE | 358785 | KOYORAD | CD060931 | MAHLE | AC1059000S |
| MAZDA | BBR461480A | MAZDA | BBR461480B | NISSENS | 940148 |
| THERMOTEC | KTT110595 | VAN WEZEL | 27005281 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mazda 3 (BL) | Mazda 3 седан (BL) | Mazda 5 (CW) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350207 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 520 мм |
| Ширина ядра радіатора | 372 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10,2 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,5 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 520 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350207 |
| Ширина решітки [мм] | 372 |