




3 709 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 129055 | 4SEASONS | 129061 | 4SEASONS | 129061A |
| AVA Clever Choice | SZ2047 | EACLIMA | 31R69026 | FRIGAIR | 01143034 |
| HELLA | 8MK376726471 | KOYORAD | PL100833 | MAHLE | CR754000S |
| NISSENS | 64159 | SUZUKI | 1770065D10 | SUZUKI | 1770077E10 |
| SUZUKI | 1770077E30 | VALEO | 735405 | VAN WEZEL | 52002047 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Suzuki ESCUDO Вездеход откритий (ET, TA) | Suzuki ESCUDO (ET, TA) | Suzuki GRAND ESCUDO I (FT, GT) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53289 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 526 мм |
| Ширина ядра радіатора | 425 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 27 |
| Довжина решітки [мм] | 526 |
| Код товару | 53289 |
| Ширина решітки [мм] | 425 |