


1 288 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 079000N | AUGROS | 55101000 | AUGROS | 5510152S |
| AURADIA | KDN256 | AVA Clever Choice | DN6256 | AVA Clever Choice | DNA6256 |
| FRIGAIR | 06093018 | GERI | 7259 | HELLA | 8FH351000641 |
| HELLA | 8FH351000641 | KÜHLER SCHNEIDER | 9931201 | MAGNETI MARELLI | 350218440000 |
| MAHLE | AH16000S | NISSAN | 27140AX700 | NISSAN | 27140AX700 |
| NISSENS | 72206 | NRF | 58211 | SCHLIECKMANN | 60136256 |
| VALEO | 812250 | VAN WEZEL | 43006396 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan MARCH III (K12) | Nissan MICRA C+C (K12) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13006256 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 170 мм |
| Ширина ядра радіатора | 170 мм |
| Глибина ядра радіатора | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 35 |
| Довжина решітки [мм] | 170 |
| Код товару | 13006256 |
| Ширина решітки [мм] | 170 |