



5 326 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 112087 | 4SEASONS | 112093 | AKS DASIS | 560061N |
| AUTOGAMMA | 107119 | AVA Clever Choice | HY2285 | DENSO | DRM41006 |
| HELLA | 8MK376790441 | HYUNDAI | 253102S500 | HYUNDAI | 253102Y500 |
| HYUNDAI | 253102Y501 | JDEUS | 054M47 | KALE | 346145 |
| KIA | 253102S500 | KIA | 253102Y500 | KIA | 253102Y501 |
| MAHLE | CR1891000S | NISSENS | 675018 | NISSENS | 67515 |
| VAN WEZEL | 82002285 | VAN WEZEL | 83002238 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | KIA SPORTAGE (SL) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53052 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 635 мм |
| Ширина ядра радіатора | 468 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 635 |
| Код товару | 53052 |
| Ширина решітки [мм] | 468 |