



7 375 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 106201 | AKS DASIS | 150154N | CITROËN | 1671896780 |
| CITROËN | 9838520180 | FIAT | 9838520180 | MAHLE | CR2710000P |
| NISSENS | 606342 | OPEL | 1637131880 | OPEL | 39192901 |
| OPEL | 9811401480 | OPEL | 9838520180 | PEUGEOT | 1637131880 |
| PEUGEOT | 1671896780 | PEUGEOT | 9811401480 | PEUGEOT | 9838520180 |
| VAN WEZEL | 40012707 | VAUXHALL | 1637131880 | VAUXHALL | 39192901 |
| VAUXHALL | 9811401480 | VAUXHALL | 9838520180 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen BERLINGO (ER_, EC_) | Opel GRANDLAND X (A18) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550261 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 647 мм |
| Ширина ядра радіатора | 430 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | Grandland X, C5 Aircross, Grandland / Grandland X, Berlingo, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 647 |
| Код товару | 550261 |
| Ширина решітки [мм] | 430 |