



6 251 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 102216 | AKS DASIS | 040096N | AUTOGAMMA | 107822 |
| AVA Clever Choice | VN2455 | HELLA | 8MK376733491 | KALE | 362665 |
| MAHLE | CIR9000P | NISSENS | 65347 | VAN WEZEL | 58012722 |
| VW | 7E0121212A |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) | VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Автобус (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, | VW TRANSPORTER VI c бортовой платформой/ходовая часть (SFD, SFE |
| VW TRANSPORTER VI Фургон (SGA, SGH, SHA, SHH) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 560014 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 697 мм |
| Ширина ядра радіатора | 210 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 697 |
| Код товару | 560014 |
| Ширина решітки [мм] | 210 |